1 Mart 2012 Perşembe

aysira nişanlık modelleri 2012


Sevgili bayanlar, yaza yaklaşmaya başladıkça düğünlerde de epeyce bir çoğalma oluyor. Yeni sezonda nişanlık kıyafeti için herkes farklı modeller aramaya başladı bile. Kimi bayan nişanlık kıyafetini abiye olarak alıyor. Kimi ise gelinlik gibi ama çok fazla kabarık olmayan bir model tercih ediyor. Evlenicek olan kızlarımız ellerinizi çabuk tutun biran önce nişanlık bakmaya başlayın.
Renkli ve bol çeşitli nişanlık kıyafetleri arasında seçim yapmak oldukça zor. Kendinize muhteşem bir nişanlık seçerek davetlilerinizi büyüleyebilirsiniz. Bu yıl tercih edilen renkler arasında; pembe, yeşil, siyah, kırmızı, krem rengi, mavi ve gri gibi renkler ön planda olmak ile beraber nişanlıklar kısa ve kabarık elbiselerden de oluşuyor. Zevkinize göre nişanlığı seçmek sizin elinizde.. Farklı modellerde göz kamaştıran nişanlıklar arasında genellikle fazla abartı olmayan modeller tercih ediliyor. Işıltıyı seven bayanlarımız için ise taşlı süslemelerden oluşmuş nişanlıklar ön planda duruyor. Kırmızı sade tüllü bir nişanlık tercih ettiğinizde saçınızı da dağınık bir biçimde toplattırdığınızda tüm gözler üzerinizde olabilir. Kırmızı ilgiyi hemen üzerine çeken bir renktir. Ayakkabınız ve saçınızla da tamamlanınca ortaya mükemmel bir görüntü çıkabilir.
İstediğiniz herşeyi aysirada bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü olan aysira da nişanlık modellerine bayağı yer verilmiş. İstediğiniz renk ve modelde nişanlığı bulmak mümkün. Aysira’yı tercih edenler hanımlar renklerin uyumuyla birleşmiş modellerle zevklerine göre seçim ypabilecekler. Aysira nişanlık modellerini şimdi beğeninize sunuyoruz..
2012 aysira nişanlık modelleri
2012aysiranisanlikmodelleri 200x300 aysira nişanlık modelleri 2012
aysira nişanlık modelleri
2012aysiranisanlikmodelleri1 199x300 aysira nişanlık modelleri 2012
aysira nişanlık modelleri 1
2012aysiranisanlikmodelleri2 200x300 aysira nişanlık modelleri 2012
aysira nişanlık modelleri 2
2012aysiranisanlikmodelleri3 199x300 aysira nişanlık modelleri 2012
aysira nişanlık modelleri 3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder